Obsługa klienta Lista życzeń Lista życzeń -
Zapraszamy do zakupu ubranek i czapeczek jesień/zima

Jaki prezent dla młodych rodziców? Najlepsze upominki na pierwsze odwiedziny

Co warto wiedzieć, zanim wybierzesz prezent?

Wybór odpowiedniego prezentu dla młodych rodziców, którzy dopiero co powitali na świecie nowo narodzone dziecko, może spędzić sen z powiek. Jednak z odrobiną kreatywności oraz pomocą praktycznych wskazówek można stworzyć niezapomniany upominek. Przede wszystkim warto zastanowić się, co może okazać się przydatne dla młodych rodziców. Warto dowiedzieć się, czy maluch posiada podstawowe artykuły do pielęgnacji. Jeżeli tak, można skupić się na innych rzeczach.

Pomysły na prezenty dla noworodka

Decydując się na zakup upominków dla młodych rodziców, nie można oczywiście zapomnieć o nowo narodzonym maluszku. To w końcu głównie z jego powodu bliscy oraz przyjaciele składają wizytę. W tym przypadku idealnym rozwiązaniem mogą okazać się różnego rodzaju akcesoria pielęgnacyjne, czy też ubranka dla dziecka. Warto jednak wcześniej podpytać się rodziców, co tak naprawdę byłoby im potrzebne.

Zestaw pielęgnacyjny dla niemowląt

Jednym z lepszych pomysłów na powitanie na świecie nowo narodzonego maluszka mogą okazać się różnego rodzaju zestawy pielęgnacyjne. Dzięki nim rodzice będą mogli skutecznie zadbać o skórę swojego dziecka. Taki prezent warto kupować zwłaszcza w renomowanych sklepach, które oferują produkty z naturalnych składników. Dzięki temu można mieć pewność, że takie kosmetyki nie podrażnią delikatnej skóry maluszka. Z kolei młodzi rodzice będą mogli skutecznie zadbać o jego pielęgnację.

Ciuszki dla maluszka

Ciuszki to z pewnością najbardziej klasyczny oraz praktyczny prezent. W końcu dobrej jakości odzieży nigdy za wiele a maleństwa rosną w zawrotnym tępie! W naszej ofercie można znaleźć najwyższej jakości ubranka dla mniejszych oraz większych dzieci. Sezonowe kolekcje oraz niezwykle szeroka oferta z pewnością pomogą w podjęciu najlepszej decyzji. Decydując się na zakup ubranek w naszym sklepie, bliscy oraz przyjaciele świeżo upieczonych rodziców będą mogli być pewni, że maluszek zawsze będzie prezentował się niezwykle elegancko.

Personalizowany upominek

Ostatnimi czasy niezwykle dużą popularność zyskują również personalizowane prezenty. Czym one są? Mogą to być lalki, ubranka, czy też inne zabawki, które będą posiadały wyszyte imię nowo narodzonego dziecka. Dzięki temu maluch oraz młodzi rodzice zyskają pamiątkę na całe życie. Świetnym pomysłem może okazać się także metryczka, gdzie rodzice będą mogli wpisać podstawowe informacje o swoim dziecku, czy też personalizowana książka, gdzie to maluch będzie bohaterem opowieści.

Prezenty dla młodych rodziców

W domu, w którym dopiero co urodziło się dziecko, to właśnie maluszek jest bohaterem pierwszego planu. Nie można jednak oczywiście zapomnieć o młodych rodzicach. Jest to dla nich bowiem wyjątkowo trudny okres. Poczynając od samego porodu, na nocnym wstawaniu do maluszka kończąc, mają oni pełne ręce roboty. Dlatego też warto wspomóc ich w tym trudzie, jakim jest opieka nad małym dzieckiem i wręczyć im upominek, który z pewnością poprawi im humor.

Praktyczne akcesoria do domu

Bardzo dobrym pomysłem na zakup niezwykle praktycznego prezentu, mogą być różnego rodzaju akcesoria do domu. Wybierając się z pierwszą wizytą do świeżo upieczonych rodziców można kupić im elektroniczną nianię. Dzięki niej będą oni w każdej chwili słyszeć, kiedy ich maluszek się przebudzi i będzie płakał. Innym praktycznym gadżetem może być podgrzewacz do mleka, czy nawet paczka pampersów lub podkładów. Należy jednak pamiętać, że część tych przedmiotów kupują rodzice na pierwszą wyprawkę, dlatego też warto zapytać się ich, co byłoby im potrzebne.

Książki o macierzyństwie i tacierzyństwie

Macierzyństwo oraz tacierzyństwo może okazać się niezwykle dużym wyzwaniem, szczególnie dla świeżo upieczonych rodziców. Dlatego też świetnym pomysłem na prezent mogą okazać się różnego rodzaju książki, które podejmują te tematy. Dzięki nim rodzice będą mogli dowiedzieć się więcej na temat opieki nad noworodkiem, a także poznać praktyczne wskazówki, które pomogą im na długiej drodze macierzyństwa oraz tacierzyństwa.

Jak unikać nietrafionych prezentów?

Decydując się na upominek dla rodziców, warto przede wszystkim unikać kupowania drogich przedmiotów bez konsultacji z rodzicami. Chodzi tu m.in. o fotelik samochodowy, łóżeczko czy wózek. Takie przedmioty muszą przede wszystkim kupić rodzice, aby odpowiadały one preferencjom ich oraz dziecka. Nietrafionym pomysłem mogą również okazać się zabawki. Dziecko, a tym bardziej jego rodzice, nie potrzebują zaraz po porodzie silnych bodźców zewnętrznych. Dlatego też warto zastanowić się dwa razy przed zakupem prezentu dla dziecka czy rodziców.

Zostaw komentarz

Należy pamiętać, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem

Nie zostawiłeś swojego wózka tak po prostu, prawda?

Wpisz swoje dane poniżej, aby zapisać swój koszyk na później. A kto wie, może nawet wyślemy ci słodki kod rabatowy :)