Obsługa klienta Lista życzeń Lista życzeń -
Zapraszamy do zakupu ubranek i czapeczek jesień/zima

Otulacze

Otulacze dla niemowląt – idealne rozwiązanie dla maluszków

Otulacze to praktyczne i estetyczne akcesoria, dzięki którym Twój maluszek poczuje się spokojnie oraz komfortowo. Zostały zaprojektowane w taki sposób, by pomóc dziecku zaadaptować się w zupełnie nowym dla niego środowisku, co pozytywnie wpłynie na jego nastrój i zwiększy poczucie bezpieczeństwa. To miękkie, przyjemne w dotyku artykuły, wykonane z najlepszej jakości materiałów organicznych, które są całkowicie bezpieczne w kontakcie z wrażliwą niemowlęcą skórą.

Czytaj więcej…

Oferowane przez nas otulacze do łóżeczka wspaniale sprawdzą się już od pierwszych chwil życia, by użytkować je przez kolejne miesiące życia maluszka. Proponujemy szeroki wybór akcesoriów w stonowanych, ale również żywnych, eleganckich odcieniach, które przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym osobom.

Otulacze muślinowe – korzyści płynące z inwestycji

Znajdujące się na naszej stronie internetowej otulacze niemowlęce są niezwykle proste i wygodne w zastosowaniu, doskonale nadając się do tradycyjnego łóżeczka, jak również kołyski. Są przyjazne nie tylko maleństwom, ale również rodzicom. Niezwykle lekkie oraz atrakcyjne wizualnie otulacze nie podrażnią delikatnej skóry dziecka, a dzięki swoim właściwościom oddychającym oraz termoregulującym sprawdzą się podczas drzemki w zarówno w dzień, jak i w nocy.

Dlaczego warto otulać niemowlęta?

Korzyści płynące z otulania maluszków znane są od wielu lat. Dzięki nim usypianie niemowlęcia staje się łatwiejsze, potomek jest spokojniejszy, nie wybudza się ze snu, a także mniej płacze. Otulanie dziecka może również przyczynić się do ograniczenia do minimum występowania odruchu Moro, co pozytywnie wpłynie na jego sen.

Otulanie jest jedną z najlepszych metod, pozwalających potomkowi przejść przez okres dostosowywania się do nowych warunków egzystencji. To opcja, w wyniku której maleństwo czuje się spokojniejsze, szybciej zasypia oraz ma zapewnioną optymalną temperaturę.

Ponadto otulanie zmniejsza nieprzyjemne objawy kolki, a uczysz pociechę rytuału snu czy powielania schematyczności. Otulane maleństwo łatwiej podnosić i przenosić, dlatego że jego rączki oraz nóżki są starannie schowane.

Kiedy otulać maluszka otulaczem?

Gdy Twoja pociecha jest przewinięta, ma pełny brzuszek oraz jest jej ciepło, jednak wciąż płacze, w takiej sytuacji z pomocą mogą przyjść otulacze. Dzięki nim uspokoisz swojego niemowlaka, kojąc jego nerwy i poprawiając samopoczucie. To doskonały produkt, który może posłużyć jako element codziennego rytuału usypiania.

Prawidłowo otulone niemowlę szybciej zasypia, czując się bezpiecznie oraz komfortowo. Kolejnym powodem stosowania akcesorium, jest bolesna kolka. Wykorzystanie techniki spowijania sprawi, że po starannym owinięciu maleństwo odczuje ulgę, co poprawi jego ogólne samopoczucie. Zastosowanie tej metody umożliwia delikatne masowanie brzuszka, tym samym łagodząc ból oraz dyskomfort. W razie pojawienia się dodatkowych pytań nasi pracownicy z chęcią udzielą na nie odpowiedzi, by proces zakupowy przebiegł sprawnie i bez żadnych trudności.

Wyświetlanie 1–15 z 23 wyników

Nie zostawiłeś swojego wózka tak po prostu, prawda?

Wpisz swoje dane poniżej, aby zapisać swój koszyk na później. A kto wie, może nawet wyślemy ci słodki kod rabatowy :)