Promocja!

Tipi namiot dziecięcy – TEEPEE – Groszki cappuccino certyfikowana bawełna

289,00 

Rozbudzaj wyobraźnię Twojego dziecka od najmłodszych lat. Stwórz mu własną przestrzeń, w której będzie mogło odkrywać świat i cieszyć się zabawą.

Chcesz znaleźć ciekawy prezent dla swojego malucha, który zapewni mu masę frajdy? W takim razie jesteś w dobrym miejscu, ponieważ namiot tipi dla dzieci daje sporo zabawy każdemu malcowi!

Oferujemy namiot tipi dla dzieci w groszki. Jest to miniaturowa i domowa wersja konstrukcji stosowanej przez indian. Prezentowany namiot ma kwadratową podstawę, natomiast jego ściany mają formę trójkątów. Są wsparte na kijach połączonych na szczycie produktu. Całość prezentuje się wyjątkowo estetycznie i nie można się temu dziwić, ponieważ zarówno sama konstrukcja, jak i tkanina zostały stworzone z dbałością o najmniejsze szczegóły.

Całość może zostać szybko zmontowana lub zdemontowana. By stworzyć konstrukcję, wystarczy przełożyć drewniane kije przez tunele, a następnie użyć sznurka, żeby je połączyć i ustabilizować. Dodatkową zaletą jest zszycie tuneli przy wejściu do namiotu za pomocą taśmy, dzięki czemu całość będzie się dobrze trzymać. Montaż potrwa więc maksymalnie kilka minut.

Ze względu na bardzo estetyczne wzornictwo, namiot tipi dziecięcy może nie tylko być praktycznym upominkiem, ale też elementem dekoracyjnym do pokoju malucha.

Miniaturowe tipi – namiot dla dzieci wysokiej jakości

Namiot dziecięcy tipi został wykonany z wysokiej jakości materiałów. Tkanina użyta w produkcji to ekologiczna bawełna odznaczone certyfikatem OEKOTEX STANDARD 100, a więc nie znajdują się w niej szkodliwe substancje, a tekstylia mogą mieć bezpośrednią styczność ze skórą. Nieprzypadkowo nasze namioty tipi otrzymują dobre opinie! Nasza bawełna wyróżnia się trwałością, dlatego tkanina może być prana wielokrotnie bez obaw o zniszczenie. Jest także bardzo przyjemna w dotyku. Same kije natomiast zostały wytworzone z drewna bukowego.

Wszystkie materiały, z których wykonujemy nasze produkty, są w 100% ekologiczne i naturalne. Zależy nam na środowisku, dlatego kierujemy się jakością w każdym przypadku. Możesz liczyć na darmowy transport do Twojego domu. Jeśli chcesz, znajdziesz u nas również tipi w innych wersjach kolorystycznych.

Namiot dziecięcy tipi – dlaczego dzieci je uwielbiają?

Namiot tipi jest bardzo przyciągający dla dziecka. Przede wszystkim to niewielka przestrzeń, w której malec może cieszyć się pełną prywatnością, ponieważ wejście można zasłonić. Sprzyja to ciekawej zabawie i spokojowi. Co więcej, pociecha skorzysta z produktu nie tylko w domu, ale też w ogrodzie czy w parku. Nierzadko tipi inspiruje także do wspólnej zabawy z rodzicami. Bardzo prawdopodobne, że namiot stanie się również sypialnią dla pluszaków, zamkiem itd. Przy tym wszystkim nic nie stoi na przeszkodzie, żeby dziecko urządziło sobie w nim krótką, popołudniową drzemkę. Prezentowana cena nie dotyczy maty – jest sprzedawana oddzielnie.

  • Wymiary podstawy:100 x 100 cm
  • Długość kijów: 170 cm
  • Materiał tkaniny: ekologiczna bawełna
  • Materiał kijów: drzewo bukowe