Promocja!

Torba z funkcją maty – Organiczna bawełna w stokrotki i musztardowy wafel bawełniany

169,00 

Torba i mata do zabawy w jednym! Dla niemowląt i starszych dzieci oraz obładowanych Mam 🙂 Oto nasze nowe odkrycie! Niezwykle miękka mata z podwójnej bawełny organicznej – zewnętrzna strona to bawełna GOTS w kolorze beżowym w stokrotki, druga to certyfikowany wafel bawełniany w kolorze musztardy. Po podniesieniu staje się torbą na zabawki dla Mamy lub do wózka na dziecięce akcesoria.

Wafel bawełniana tak jak inne nasze tkaniny posiada certyfikat OEKOTEX. Niezwykle miękki, delikatny, puszysty. Sprawi, że Twojemu Maluszkowi będzie mięciutko nawet jeśli rozłożysz matę na twardej podłodze.

Z drugiej strony bawełna organiczna – bawełna w stokrotki z certyfikatem GOTS. Niezwykle delikatna i aksamitna w dotyku, sprawi że Twojemu dziecku będzie bardzo wygodnie i komfortowo podczas zabawy.

Średnica maty: 110cm

W każdej chwili możemy ściągnąć sznurek maty zgarniając wszystkie zabawki i zarzucić torbę na ramię. Niezwykle wygodne rozwiązanie dla mam które są w ciągłym pośpiechu 🙂 Torba zawiera wygodne, dodatkowe rączki na ramię, które ułatwią dźwiganie wszystkich zabawek naszego Malucha. 😉 Docenisz nasz nowy wynalazek.

Uszyta ręcznie w naszej pracowni. 100% naturalnych materiałów.