Promocja!

Łuk wspinaczkowy 2w1 Montessori – Brzozowy

399,00 

Kategorie: ,

Dostawa w 3-7 dni

Bezpłatna dostawa od 150 zł

14 dni na zwrot lub wymianę

Opis

Łuk wspinaczkowy XXL 2w1, czyli łuk do wspinaczki oraz bujak

Korzystanie z drewnianego bujaka dziecięcego jest dobrym pomysłem na rozwój dla malucha. Dlaczego? Podczas bujania malec musi cały czas panować nad swoją równowagą. Dzięki temu uczy się skutecznego balansowania, a przy tym trzeba wiedzieć, że wymaga to użycia wielu partii mięśniowych, co z kolei wzmacnia budowę ciała. Do tego atrakcyjność produktu sprawia, że pociecha będzie często zachęcona do aktywnego spędzania czasu. Dodatkową funkcją jest drabinka, która również oprócz świetnej zabawy stymuluje rozwój dziecka.

Dlaczego warto wybrać nasz bujak drewniany? Wysoka jakość i atrakcyjna cena!

Dostępny w naszym sklepie bujak dziecięcy jest wykonywany z wysokiej klasy drewna – brzozy fińskiej. Konstrukcja jest wytrzymała, dzięki temu z produktu może korzystać np. dwójka dzieci. Model ma naturalny kolor drewna brzozowego. Produkt został wyprodukowany w polskiej stolarni z najlepszych i ekologicznych materiałów.

Bujaczek może być dodatkowo rozbudowywany, dzięki czemu stworzysz wyjątkowy plac zabaw dla swojego dziecka. Sprawdź dodatkowe element, którymi są ścianka wspinaczkowa, zjeżdżalnia, biurko oraz mięciutkie pikowane maty.

Parametry techniczne:

  • Długość: 120 cm
  • Szerokość: 44 cm
  • Materiał: brzoza fińska
  • Maksymalne obciążenie: 80kg
  • Produkt polski
  • Marka: OHBABE