Bujak dziecięcy 5w1 ROCKER XXL – Brzoza fińska

950,00 

Brzozowy bujak dziecięcy XXL 5w1

W skład zestawu wchodzi: bujak/drabinka, biurko, dodatkowa ścianka wspinaczkowa oraz dodatkowa zjeżdżalnia.

Jeśli szukasz ciekawego upominku dla Twojego dziecka i zależy Ci na produkcie, który będzie nie tylko bawił, ale przyczyni się do rozwoju pociechy? Mamy coś idealnego dla Ciebie!

Prezentowany bujak jest ciekawym pomysłem na prezent dla każdego małego dziecka. Płozy są bardzo szerokie, dlatego jednocześnie mogą pełnić funkcję barierek podczas zabawy, zwiększając przy tym bezpieczeństwo malucha. Znajdują się na nich również uchwyty, które wpływają na komfort zabawy. Po obu stronach są zakończone okrągłymi otworami – również mogą działać jako uchwyty, ale nie tylko dla malucha, ale bujającego nim  rodzica. Obręcze są odrobinę szersze od płóz, co ma swoje znaczenie. Mianowicie, nawet przy mocniejszym rozhuśtaniu zabawki, drewniany bujak dla dzieci zostanie zatrzymany.

Dlaczego dzieci tak uwielbiają ten produkt? Dobrze wiedzieć, że odczucie huśtania czy bujania jest dla malucha bardzo bliskie, ponieważ było codziennością przez całą ciążę, kiedy malec znajdował się w brzuchu swojej mamy, co potwierdzają opinie ekspertów. Z tej przyczyny dzieci uwielbiają spędzać czas na huśtawce.

Ten drewniany bujak dziecięcy 5w1 pełni oczywiście więcej funkcji. Przede wszystkim można  z niego zrobić drabinkę, która będzie zachęcała malucha do wspinaczki. Wystarczy ułożyć produkt do góry nogami! Szczeble nie przylegają do siebie, dlatego tego rodzaju zabawa nie będzie utrudniona.

Dodatkowymi funkcjami produktu jest możliwość stworzenia stolika, ścianki wspinaczkowej lub zjeżdżalni. Składając zamówienie, możesz zaopatrzyć się w blat, który zostanie przymocowany do boku produktu. Pociecha może przy nim rysować, jeść posiłki czy bawić się na dowolne sposoby. Dzięki temu drewniany bujak dla dzieci jest doskonałym rozwiązaniem do małych pokojów dziecięcych, ponieważ w jednym miejscu może zapewniać rozrywkę na trzy sposoby! Zakup ścianki wspinaczkowej i zjeżdżalni przemieni dziecięcy pokój w istny plac zabaw.

Dlaczego warto wybrać nasz bujak drewniany? Wysoka jakość i atrakcyjna cena!

Dostępny w naszym sklepie bujak dziecięcy jest wykonywany z wysokiej klasy drewna – brzozy fińskiej. Konstrukcja jest wytrzymała, dzięki temu z produktu może korzystać np. dwójka dzieci. Model ma naturalny i uniwersalny kolor. Cały nasz asortyment jest tworzony w 100% z naturalnych oraz ekologicznych materiałów, ponieważ zależy nam na środowisku. Nasz bujak jest odpowiednią propozycją dla opiekunów wychowujących podopiecznego w nurcie Montessori.

Korzystanie z drewnianego bujaka dziecięcego jest dobrym pomysłem na rozwój dla malucha. Dlaczego? Podczas bujania malec musi cały czas panować nad swoją równowagą. Dzięki temu uczy się skutecznego balansowania, a przy tym trzeba wiedzieć, że wymaga to użycia wielu partii mięśniowych, co z kolei wzmacnia budowę ciała. Do tego atrakcyjność produktu sprawia, że pociecha będzie często zachęcona do aktywnego spędzania czasu.

Wszystkie zamówienia składane w naszym sklepie są realizowane w sposób profesjonalny. Możesz także liczyć na darmową dostawę do swojego domu.

– wymiary: 44×110 cm

– materiał: brzoza fińska

Czas dostawy wynosi około 7 dni roboczych

Poznaj naszą całą kolekcję mebli dziecięcych i stwórz z nich wymarzony zestaw