Promocja!

Bujak i drabinka Montessori XXL – 2w1 – Bujak dziecięcy drewniany

399,00 

Kategorie: ,

Dostawa w 3-7 dni

Bezpłatna dostawa od 150 zł

14 dni na zwrot lub wymianę

Opis

Bujak XXL 2w1 – BUJAK – DRABINKA

Korzystanie z drewnianego bujaka dziecięcego jest dobrym pomysłem na rozwój dla malucha. Dlaczego? Podczas bujania malec musi cały czas panować nad swoją równowagą. Dzięki temu uczy się skutecznego balansowania, a przy tym trzeba wiedzieć, że wymaga to użycia wielu partii mięśniowych, co z kolei wzmacnia budowę ciała. Do tego atrakcyjność produktu sprawia, że pociecha będzie często zachęcona do aktywnego spędzania czasu. Dodatkową funkcją jest drabinka, która również oprócz świetnej zabawy stymuluje rozwój dziecka.

Dlaczego warto wybrać nasz bujak drewniany? Wysoka jakość i atrakcyjna cena!

Dostępny w naszym sklepie bujak dziecięcy jest wykonywany z wysokiej klasy drewna – brzozy fińskiej. Konstrukcja jest wytrzymała, dzięki temu z produktu może korzystać np. dwójka dzieci. Model ma naturalny i uniwersalny kolor. Cały nasz asortyment jest tworzony w 100% z naturalnych oraz ekologicznych materiałów, ponieważ zależy nam na środowisku. Nasz bujak jest odpowiednią propozycją dla opiekunów wychowujących podopiecznego w nurcie Montessori.

Wszystkie zamówienia składane w naszym sklepie są realizowane w sposób profesjonalny. Możesz także liczyć na darmową dostawę do swojego domu.

– wymiary: 44×110 cm

– bujak – drabinka, po odwróceniu bujaczek staje się drabinką do wspinania

– materiał: brzoza fińska

Poznaj naszą całą kolekcję mebli dziecięcych i stwórz z nich wymarzony zestaw