Taborety dla dzieci

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

  • Promocja!
  • Promocja!

W tej kategorii znajdziesz taborety drewniane dla dzieci, które są jednym z elementów zestawów mebli przeznaczonych do dziecięcego pokoju. Te niewielkie mebelki mogą być użytkowane samodzielnie lub jako część zestawu – wszystkie krzesełka w naszym asortymencie wykonywane są ręcznie w naszej pracowni, a swoim designem pasują do innych mebli dla dzieci dostępnych w naszej ofercie. Jeśli urządzasz pokój dziecięcy i zależy Ci na stabilnych, bezpiecznych i wykonanych z najwyższą starannością meblach, taborety dla dzieci z tej kategorii z pewnością przypadną Ci do gustu.

Czytaj więcej…

 

Taborety drewniane dla dzieci – natura i skandynawski design

Proponowane przez nas drewniane taborety dla dzieci doskonale wpisują się w zasady skandynawskiego stylu urządzania wnętrz – minimalistyczny design, proste, ale łagodne kształty i naturalne materiały to esencja oszczędności tego modnego trendu. Wykonane są z brzozy fińskiej, a siedziska mają wymiary dostosowane do potrzeb 2–3 letniego malucha. Drewniane taborety dla dzieci rozmiarami oraz designem pasują do stolików dostępnych w innej kategorii w naszym sklepie internetowym, a także do tradycyjnych krzesełek z oparciem. Wznoszą się na czterech drewnianych nogach, jednak pozbawione są oparć – to ciekawa alternatywa dla zwykłych krzeseł. Dziecko nie powinno mieć problemu z korzystaniem z takiego małego taboretu, ponieważ prosta konstrukcja i odpowiednio dostosowana wysokość umożliwi mu łatwe siadanie i wstawanie z siedziska.

Dzięki temu drewnianemu mebelkowi nasza pociecha będzie mogła swobodnie korzystać ze stolika, mogąc zarazem rozwijać umiejętności takie jak rysowanie, malowanie, pisanie, czytanie, budowanie z klocków, lepienie z plasteliny oraz wiele innych zdolności manualnych. Taborety dla dzieci przydadzą się również do zabaw i gier zręcznościowych, które wymagają więcej przestrzeni oraz zachowania odpowiedniej pozycji ciała.

Dostosowany do potrzeb malucha zestaw mebli do pokoju dziecięcego jest maluchowi niezbędny nie tylko do nauki, ale także do rozwijania swoich pasji, dlatego zakup drewnianego taboretu dla dzieci to doskonały wybór. Co więcej, tego typu krzesełka ułatwiają także karmienie malucha. Zwróć uwagę na odpowiednią wysokość siedziska – starsze dziecko prawdopodobnie będzie potrzebować taboretu na dłuższych nogach.

 

Małe taborety dla dzieci z fińskiej brzozy

Wszystkie elementy wchodzące w skład zestawu mebli z naszego sklepu internetowego wykonane są bardzo dokładnie, dzięki czemu są stabilne i bezpieczne. Pamiętaj, że podczas siedzenia przy stoliku dziecko powinno mieć kolana zgięte pod kątem 90 stopni, a stopy oparte o podłogę. Kąt między ramieniem a przedramieniem także powinien wynosić 90 stopni, a meble powinny umożliwiać dziecku przyjęcie swobodnej, naturalnej pozycji. Taborety drewniane dla dzieci dostępne w naszej ofercie to meble tworzone z miłości do najmłodszych. Ich design zachwyca naszych klientów, o czym przekonują nas w licznych opiniach. Funkcjonalne i wygodne taborety dla dzieci mają atrakcyjne ceny, a wraz z innymi meblami do pokoju dziecięcego tworzą doskonały, bardzo estetyczny zestaw – sprawdź sam!