Stoliki dla dzieci

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

  • Promocja!
  • Promocja!

Zanim dziecko będzie w stanie wygodnie zasiadać do stołu z dorosłymi, minie sporo czasu. Oczywiście, maluchy rosną jak na drożdżach, jednak, jeśli chce się im zapewnić pełen komfort podczas spożywania posiłków, to świetnym pomysłem jest zakup mniejszych mebli specjalnie dla pociechy. W niniejszej kategorii znajdują się małe stoliki dla dzieci. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Czytaj więcej…

Małe stoliki dla dzieci – dlaczego warto je kupić?

Dostępne w tej kategorii stoliki dla dzieci mają niewielkie rozmiary, dzięki czemu są odpowiednim wyborem dla maluchów, które nie są w stanie jeszcze zasiadać z dorosłymi przy stole o standardowych wymiarach. To bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ malec będzie w stanie poznawać zasady prawidłowego spożywania posiłków oraz zacznie się uczyć etykiety obowiązującej przy stole.
Tego rodzaju meble oczywiście nie muszą służyć wyłącznie jako miejsce do jedzenia – sprawdzą się również podczas spędzania wolnego czasu. Stoliki dla dzieci do zabawy umożliwiają wygodne układanie puzzli i rozwiązywanie łamigłówek, rysowanie, tworzenie konstrukcji z klocków i nie tylko.

Stoliki drewniane dla dzieci

W naszej ofercie znajdują się drewniane stoliki dla dzieci. Drewno to materiał uniwersalny, a przy tym wyróżnia się wytrzymałością, dlatego jesteśmy przekonani, że oferowane produkty sprawdzą się w swojej roli. Podczas produkcji szczególną uwagę zwracamy na dokładne wyszlifowanie wszystkich elementów mebli, dzięki czemu maluch nie będzie narażony na ewentualne skaleczenia.
Drewniane stoliki dla dzieci są również świetną propozycją dla tych osób, które chcą wychowywać swoją pociechę w myśl nurtu Montessori. Wszystkie produkty wykonujemy w 100% z ekologicznych i naturalnych materiałów, ponieważ środowisko jest dla nas niezwykle ważne. Pamiętaj, że kupując u nas, wspierasz polską markę, a więc rodzimą gospodarkę. Cały asortyment OHBABE powstaje w naszych pracowniach na Mazowszu.

Drewniane stoliki dla dzieci

Staramy się oferować produkty wysokiej jakości, które są też atrakcyjne pod względem wizualnym. Stoliki drewniane dla dzieci posiadają interesujące wzornictwo nawiązujące często do zabawnych i dobrze kojarzących się kształtów. Oznacza to, że mebel może mieć kształt np. chmurki. Do tego produkujemy modele o standardowej formie, a więc z okrągłym lub kwadratowym blatem (z zaokrąglonymi bokami dla większego bezpieczeństwa). Każdy z dostępnych w naszym sklepie stolików występuje w różnych wersjach kolorystycznych, dlatego możesz znaleźć produkt dobrze dopasowany do pokoju dziecięcego. Korzystamy z bezpiecznych i sprawdzonych lakierów. Jeśli chcesz, możesz stworzyć ciekawy komplet, kupując dziecku pasujące do stolika krzesełka.
Dlaczego jeszcze warto wybrać nasze stoliki drewniane dla dzieci? Oferujemy konkurencyjne ceny i wysoką jakość wykonania. Każdemu klientowi przysługuje możliwość wymiany lub zwrotu towaru w przeciągu 14 dni. Składając zamówienie na kwotę powyżej 100 zł, możesz skorzystać z darmowej dostawy.