Czapeczki z uszami

Wyświetlanie 1–12 z 17 wyników

  • Promocja!
  • Promocja!
  • Promocja!
  • Promocja!
  • Promocja!
  • Promocja!

Czapeczki z uszami Oh Babe to interesujący produkt, który odmieni garderobę Twojego dziecka. Zapewniają ochronę przed zimnem i wiatrem, dbając o zdrowie i dobre samopoczucie malucha. Wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów. Są super modnym dodatkiem do ubioru. Posiadamy szeroki wybór zarówno dla chłopców jak, i dziewczynek. Czapeczki są produkowane w wielu rozmiarach od niemowlęcych po większe dla kilkuletnich dzieci.

Czytaj więcej…

Czapki z uszami dla dzieci – jakie wybrać?

Klientki, które dokonały zakupu w naszym sklepie, chętnie dzielą się opiniami na temat czapeczek z uszami, mówiąc, że dzieci wyglądają w nich bardzo uroczo. Dodanie takiego małego elementu powoduje, że cała stylizacja nabiera nowego wymiaru, a maluch cieszy się z czapeczki podwójnie. Długie uszy świetnie nadają się do ciągnięcia i zabawy, krótkie natomiast zamieniają naszą pociechę w małego urokliwego niedźwiadka. Do produkcji naszych czapeczek używamy tylko naturalnych i ekologicznych materiałów. Wiemy, jak ważne jest to dla świadomych konsumentów.

Czapeczki z uszami to super rozwiązanie przy codziennych stylizacjach. Chętnie ubierane przez maluchy są urozmaiceniem każdego ubioru. Dobrze chronią przed chłodem i zimnem. Otulają uszka przed wiatrem. Łatwo wkomponowują się w różnorakie style. Warto mieć je w swojej szafie, każdy malec sięga po nie z ochotą, a noszenie czapki przestaje być już tylko przykrym obowiązkiem. Jeśli Twoje dziecko dotychczas zrzucało wszystkie okrycia głowy, to może być właśnie strzał w dziesiątkę. Często takie małe detale sprawiają, że dzieci na nowo odkrywają przyjemność i profity płynące z noszenia czapek.

Czapeczki z uszami Oh Babe

Jeśli planujesz niemowlęcą sesję zdjęciową, nasze dziecięce czapeczki z uszami będą do tego idealne. Niemowlaki przywdziane w te nakrycia głowy wyglądają przepięknie. Każde zdjęcie zyskuje dodatkowy wymiar. Czapeczki jako stylizacja nie są zbyt nachalne ani krzykliwe, natomiast emanują ciepłem i dziecięcym spokojem. Różne kształty uszu i kolory materiału pozwolą Ci na dopasowanie odpowiedniej czapki dla swojego malca. Chłopiec czy dziewczynka – każdy bobas będzie czuł się w nich niesamowicie komfortowo. Materiał jest ciepły i miły, nie gryzie i nie drażni delikatnej i wrażliwej skóry niemowlęcej. Zapewnia to spokój i poczucie bezpieczeństwa maleństwu.

Dokładamy wielu starań, aby nasze czapeczki z uszami Oh Babe były produktem dopracowanym w każdym calu. Kontrolujemy wszystkie etapy powstawania czapek. Starannie czuwamy nad procesem szycia i użytymi materiałami. Nasz sklep produkuje swoje wyroby na terytorium Polski. Opinie na ich temat od wielu lat są bardzo pozytywne. Gwarantujemy 100% naturalności tworzyw i ich ekologiczne pochodzenie. Staramy się, aby każdy egzemplarz, każda czapeczka była nieskazitelna. Komfort Twojego dziecka to dla nas priorytet, a ich uśmiechnięte buzie to najpiękniejsze świadectwo o jakości naszych czapek.